Home / RF Shields / 49-CBSF-2.25X2.75X0.4
49-CBSF-2.25X2.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSF-2.25X2.75X0.4
Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 2.750" (69.85mm)