Home / RF Shields / 49-CBSFP-1.0X1.75X0.4
49-CBSFP-1.0X1.75X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSFP-1.0X1.75X0.4
Description:
RF SHIELD 1" X 1.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)