Home / RF Shields / 49-CBSFSV-1.25X5.0X0.4
49-CBSFSV-1.25X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49-CBSFSV-1.25X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 1.25" X 5" T/H
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)