Home / RF Shields / 49L-CBSA-1.5X4.5X0.4
49L-CBSA-1.5X4.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49L-CBSA-1.5X4.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)