Home / RF Shields / 49L-CBSA-3.25X4.25X0.4
49L-CBSA-3.25X4.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49L-CBSA-3.25X4.25X0.4
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)