Home / RF Shields / 49L-CBSA-4.0X4.0X0.4
49L-CBSA-4.0X4.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49L-CBSA-4.0X4.0X0.4
Description:
RF SHIELD 4" X 4" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)