Home / RF Shields / 49L-CBSA-4.5X5.0X0.4
49L-CBSA-4.5X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49L-CBSA-4.5X5.0X0.4
Description:
RF SHIELD 4.5" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)