Home / RF Shields / 49L-CBSA-4.75X5.25X0.4
49L-CBSA-4.75X5.25X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
49L-CBSA-4.75X5.25X0.4
Description:
RF SHIELD 4.75" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.750" (120.65mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)