Home / RF Shields / 50-CBSA-1.0X2.25X0.5
50-CBSA-1.0X2.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
50-CBSA-1.0X2.25X0.5
Description:
RF SHIELD 1" X 2.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)