Home / RF Shields / 50-CBSA-1.75X3.5X0.5
50-CBSA-1.75X3.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
50-CBSA-1.75X3.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1.75" X 3.5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)