Home / RF Shields / 50-CBSA-1.75X4.25X0.5
50-CBSA-1.75X4.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
50-CBSA-1.75X4.25X0.5
Description:
RF SHIELD 1.75" X 4.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)