Home / RF Shields / 50-CBSA-2.0X6.0X0.5
50-CBSA-2.0X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
50-CBSA-2.0X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 6" SURFACE MOUNT
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)