Home / RF Shields / 50-CBSA-4.0X5.25X0.5
50-CBSA-4.0X5.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
50-CBSA-4.0X5.25X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 5.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)