Home / RF Shields / 50-CBSA-5.5X5.75X0.5
50-CBSA-5.5X5.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
50-CBSA-5.5X5.75X0.5
Description:
RF SHIELD 5.5" X 5.75" SMD
Product Status Active
Width - Overall 5.500" (139.70mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)