Home / RF Shields / 50X-CBS-2.0X3.5X0.28
50X-CBS-2.0X3.5X0.28
Leader Tech Inc.
Product No:
50X-CBS-2.0X3.5X0.28
Description:
RF SHIELD 2" X 3.5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.280" (7.11mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)