Home / RF Shields / 50X-CBS-2.0X3.75X0.48
50X-CBS-2.0X3.75X0.48
Leader Tech Inc.
Product No:
50X-CBS-2.0X3.75X0.48
Description:
RF SHIELD 2" X 3.75" SMD
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.480" (12.19mm)
Length - Overall 3.750" (95.25mm)