Home / RF Shields / 51-CBSA-1.25X2.5X0.4
51-CBSA-1.25X2.5X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-1.25X2.5X0.4
Description:
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)