Home / RF Shields / 51-CBSA-1.5X3.0X0.5
51-CBSA-1.5X3.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-1.5X3.0X0.5
Description:
RF SHIELD 1.5" X 3" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)