Home / RF Shields / 51-CBSA-1.5X4.25X0.5
51-CBSA-1.5X4.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-1.5X4.25X0.5
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)