Home / RF Shields / 51-CBSA-1.75X4.75X0.5
51-CBSA-1.75X4.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-1.75X4.75X0.5
Description:
RF SHIELD 1.75" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)