Home / RF Shields / 51-CBSA-2.25X5.5X0.5
51-CBSA-2.25X5.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-2.25X5.5X0.5
Description:
RF SHIELD 2.25" X 5.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)