Home / RF Shields / 51-CBSA-2.75X5.0X0.5
51-CBSA-2.75X5.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-2.75X5.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2.75" X 5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)