Home / RF Shields / 51-CBSA-4.5X6.0X0.5
51-CBSA-4.5X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
51-CBSA-4.5X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 4.5" X 6" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)