Home / RF Shields / 52-CBSA-0.75X1.0X0.5
52-CBSA-0.75X1.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-0.75X1.0X0.5
Description:
RF SHIELD 0.75" X 1" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)