Home / RF Shields / 52-CBSA-1.5X1.5X0.5
52-CBSA-1.5X1.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-1.5X1.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)