Home / RF Shields / 52-CBSA-2.0X2.25X0.5
52-CBSA-2.0X2.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-2.0X2.25X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)