Home / RF Shields / 52-CBSA-3.0X3.25X0.5
52-CBSA-3.0X3.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-3.0X3.25X0.5
Description:
RF SHIELD 3" X 3.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)