Home / RF Shields / 52-CBSA-3.5X5.75X0.5
52-CBSA-3.5X5.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-3.5X5.75X0.5
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)