Home / RF Shields / 52-CBSA-4.0X4.75X0.5
52-CBSA-4.0X4.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-4.0X4.75X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)