Home / RF Shields / 52-CBSA-4.0X5.5X0.5
52-CBSA-4.0X5.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSA-4.0X5.5X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 5.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)