Home / RF Shields / 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 2" THROUGH HOLE
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.000" (50.80mm)