Home / RF Shields / 52-CBSF-3.0X3.25
52-CBSF-3.0X3.25
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSF-3.0X3.25
Description:
RF SHIELD 3" X 3.25" T/H
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)