Home / RF Shields / 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2.5" X 7" THROUGH HOLE
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 7.000" (177.80mm)