Home / RF Shields / 52NN-CBSA-0.75X2.75X0.5
52NN-CBSA-0.75X2.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-0.75X2.75X0.5
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.750" (69.85mm)