Home / RF Shields / 52NN-CBSA-1.75X4.0X0.5
52NN-CBSA-1.75X4.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-1.75X4.0X0.5
Description:
RF SHIELD 1.75" X 4" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)