Home / RF Shields / 52NN-CBSA-2.0X2.5X0.5
52NN-CBSA-2.0X2.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-2.0X2.5X0.5
Description:
RF SHIELD 2" X 2.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)