Home / RF Shields / 52NN-CBSA-2.25X3.25X0.5
52NN-CBSA-2.25X3.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-2.25X3.25X0.5
Description:
RF SHIELD 2.25" X 3.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)