Home / RF Shields / 52NN-CBSA-2.5X5.75X0.5
52NN-CBSA-2.5X5.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-2.5X5.75X0.5
Description:
RF SHIELD 2.5" X 5.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)