Home / RF Shields / 52NN-CBSA-4.25X4.75X0.5
52NN-CBSA-4.25X4.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-4.25X4.75X0.5
Description:
RF SHIELD 4.25" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)