Home / RF Shields / 52NN-CBSA-4.5X5.5X0.5
52NN-CBSA-4.5X5.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
52NN-CBSA-4.5X5.5X0.5
Description:
RF SHIELD 4.5" X 5.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)