Home / RF Shields / 53-CBSA-0.75X5.25X0.5
53-CBSA-0.75X5.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-0.75X5.25X0.5
Description:
RF SHIELD 0.75" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)