Home / RF Shields / 53-CBSA-1.0X1.0X0.5
53-CBSA-1.0X1.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-1.0X1.0X0.5
Description:
RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)