Home / RF Shields / 53-CBSA-1.25X3.0X0.4
53-CBSA-1.25X3.0X0.4
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-1.25X3.0X0.4
Description:
RF SHIELD 1.25" X 3" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)