Home / RF Shields / 53-CBSA-1.5X3.5X0.5
53-CBSA-1.5X3.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-1.5X3.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1.5" X 3.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)