Home / RF Shields / 53-CBSA-2.5X3.0X0.5
53-CBSA-2.5X3.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-2.5X3.0X0.5
Description:
RF SHIELD 2.5" X 3" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)