Home / RF Shields / 53-CBSA-3.75X6.0X0.5
53-CBSA-3.75X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-3.75X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 3.75" X 6" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)