Home / RF Shields / 53-CBSA-4.0X4.25X0.5
53-CBSA-4.0X4.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSA-4.0X4.25X0.5
Description:
RF SHIELD 4" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)