Home / RF Shields / 53-CBSFP-3.25X4.0X0.5
53-CBSFP-3.25X4.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53-CBSFP-3.25X4.0X0.5
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)