Home / RF Shields / 53A-CBSA-0.5X1.25X0.5
53A-CBSA-0.5X1.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53A-CBSA-0.5X1.25X0.5
Description:
RF SHIELD 0.5" X 1.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 1.250" (31.75mm)