Home / RF Shields / 53A-CBSA-1.0X5.5X0.5
53A-CBSA-1.0X5.5X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53A-CBSA-1.0X5.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1" X 5.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)